Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Justin Timberlake Maori topraklarında

17 Ekim, 2014 | 11:33

Ünlü şarkıcı Justin Timberlake ve eşi Jessica Biel, Yeni Zelanda’da tatilde. Dünya turnesi kapsamında Yeni Zelanda’da bulunan Timberlake, hazır bu ülkedeyken müthiş manzaraların tadını çıkarıyor.

Dünya turnesi kapsamında Yeni Zelanda’da bulunan Justin Timberlake, eşi Jessica Biel ile Maoriler’in ülkesinde keyif yapıyor.

Eylül ayında ailesiyle Hawaii’de tatilde yapan Jessica Biel, tatili biter bitmez soluğu kocası Justin Timberlake’in yanında aldı.

20/20 Experience Dünya Turnesi kapsamında Yeni Zelanda’da olan Timberlake, eşi Jessica Biel ile Yeni Zelanda’da bir banka oturmuş, manzaranın keyfini çıkarıyor. Ünlü şarkıcı Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla romantik anlarını ölümsüzleştirdi.

Yeni Zelanda sizi bekliyor

Maorilerin Uzun Beyaz Bulut ismini verdiği Yeni Zelanda uzaklara gizlenmiş, yemyeşil bir cennet. Kasım ayında yazı yaşamaya başlayan Yeni Zelanda, turizm sezonuna elinde güçlü bir kozla giriyor. ‘Yüzüklerin Efendisi’ üçlemesinin Peter Jackson tarafından sinemaya uyarlanması ile ilginin arttığı Yeni Zelanda Turları, Hobbit serisi ile tatilcilerin vazgeçilmez adresi oldu.

Dünyanın her yerinde ve Türkiye’de senelerdir hem kitapları hem de filmleriyle oldukça popüler olan Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit dünyasını yerinde görmek istiyorsanız Matamata sizleri bekliyor.

Yeni Zelanda’daki Matamata, Orta Dünya’nın büyüleyici ve etkileyici dünyasını günümüze taşıyor ve sevenlerini kendine hayran bırakıyor. Auckland’in güney kısmına iki saat uzaklıktaki Waikato bölgesini es geçebilmeniz mümkün değil. Muhteşem atları, yeşil dokusu ve Hobbit ile Yüzüklerin Efendisi filmlerini canlı canlı deneyimleme fırsatı veren Matamata, dünyayı büyülüyor.

Yurtiçi ve Yurtdışı turları ile Türkiye’nin en köklü tur operatörlerinden World Travel Service, yıl boyunca her gün kesin hareket imkanı ve en uygun fiyat garantisi ile Yeni Zelanda turları düzenliyor.

WTS ayrıcalığı ile Yeni Zelanda Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
20/20 Experience, Jessica Biel, Jessica Biel instagram, Jessica Biel kimdir, Jessica Biel resimleri, Justin Timberlake, Justin Timberlake 20/20 Experience, Justin Timberlake haberleri, Justin Timberlake instagram, Justin Timberlake konserleri, Justin Timberlake yeni zelanda, Yeni Zelanda, Yeni Zelanda hobbit, Yeni Zelanda Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları