Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Justin Bieber ve annesinin Maldivler kaçamağı!

19 Ocak, 2018 | 14:38

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber ve annesi Maldivler’de tatil yapıyor. Genç kızların beyaz atlı prensi Justin Bieber, yorgunluğunu annesi Pattie Mallette ile birlikte Hint Okyanusu’nun en güzel yerlerinden biri olan Maldivler’de atıyor.

Şarkılarının yanı sıra yaşadığı aşklarla da gündemden düşmeyen, genç kızların hayran olduğu isim, dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, senenin yorgunluğunu annesi Pattie Mallette ile birlikte cennet köşe Maldivler‘de atmaya çalışıyor.

Hint Okyanusu’nun en güzel yerlerinden biri olan Maldivler’de oğluyla tatil yapmaktan son derece memnun olduğunu söyleyen Pattie Mallette, oğluyla geçirdiği vakitleri sosyal medyadan da paylaşmayı ihmal etmiyor.

WTS kalitesi ve güvencesiyle Maldivler Turları sizi bekliyor.

Pattie Mallette, “Genç adam seninle gurur duyuyorum” demeyi de ihmal etmiyor.
41 yaşındaki Pattie Mallette, “Hiçbirimiz mükemmel değiliz ve asla olmayacağız. Bbu nedenle hep birbirimize sabır göstermeye ihtiyacımız olacak” dediği oğlu ile güneşin ve denizin keyfini çıkarıyor.

“Ben senin karakterine hayranım. Sen yıllar geçtikçe daha da akıllanıp, olgunlaşıyorsun” diyen anne Pattie Mallette, “Yalnız olduğum zaman söylediğin ya da yaptığın bir şey aklıma geliyor ve kahkahalarla gülüyorum. Seni her şeyden fazla seviyorum.” paylaşımında bulundu.

Justin Bieber, annesi Pattie Mallette, babası Jeremy Bieber ve kardeşi ile Jazmyn ile her zaman mutlu bir aile tablosu vermekte.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bieber'in Maldivler Kaçamağı, Jazmyn Bieber, Jeremy Bieber, justin bieber, Justin Bieber annesi Pattie Mallette, Justin Bieber Maldivler, Maldivler, Pattie Mallette,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları