Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Justin Bieber soluğu Panama’da aldı

28 Ocak, 2014 | 11:47

Justin Bieber Panama

Miami’de uyuşturucu kullanmış şekilde otomobil sürerken gözaltına alınan ve daha sonra serbest bırakılan popçu Justin Bieber Panama’ya gitti.

TMZ’nin haberine göre Justin Bieber Panama’ya çok ilginç bir sebeple gitti. Haberde, Justin Bieber’in akıl hocası Usher’in, Justin’in aklını başına getirmek için Panama’ya götürdüğü ileri sürüldü. Panama’da bir araya gelen Justin ve Usher, hayranlarla fotoğraf da çektirdiler. İkilinin, Panamalı bir Justin hayranı olduğu düşünülen bir kadınla birlikte çektirdikleri fotoğraflar internette yayınlandı.

Bu arada Usher’ın yanı sıra Justin’in menajeri Scooter Braun ve Justin’in çocukluk arkadaşı Ryan Butler’in de yine şarkıcıyla konuşmak için Panama’da oldukları belirtildi. Justin Bieber Panama’da ne kadar kalacak henüz belirsizliğini koruyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
justin bieber, justin bieber panama, justin bieber panama tatili, justin bieber panamada, justin bieber usher panama, Panama, panama tatil, Panama Turu, usher,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları