Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Jumeirah Zabeel Saray’dan Zekeriya Öz açıklaması

08 Ocak, 2014 | 15:35

Jumeirah Zabell Saray Dubai Zekeriya Öz

Savcı Zekeriya Öz’ün Dubai’de kaldığı Jumeirah Zabeel Saray Otelinin yetkilileri iddialarla ilgili Zaman gazetesine konuştu. Otel yetkilileri otelde 4 kişinin 4 günde ödeyeceği miktarın 37 bin dolar tutmasının mümkün olmadığını bildirdi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili görevinden alınarak Bakırköy’e Başsavcı Vekili olarak atanan Zekeriya Öz hakkındaki iddialar bir medya savaşına yol açtı. Sabah gazetesinin Dubai’de 5 yıldızlı bir otelde bir hafta tatil yaptığı ve 37 bin dolar ödediği (77 bin TL) iddiasına; Zaman gazetesinden çarpıcı bir yanıt geldi.

Zaman gazetesinden Kamil Arlı’nın haberi;

Zekeriya Öz ve kendi otelleri hakkında çıkan haberlerden haberdar olmadıklarını söyleyen otel yetkilisi, otelleri hakkında çıkan manipülasyon ve yalan haberler için dava açabileceklerini belirtti.

Kişilerin şahsi bilgileri konusunda açıklama yapamayacaklarını belirten otel yetkilisi Muhammed Ali, 4 kişinin 4 gün boyunca ödeyebileceği rakamın 37 bin dolar olmasının mümkün olmadığını ifade etti.

Savcı Öz, dün Dubai’deki faturanın 4 bin 250 dolar olduğunu ve hepsini kendisinin ödediğini aktarmıştı. Dubai seyahatine geçen yıl 17-20 Ekim günlerinde ailesiyle birlikte gittiği, uçak biletlerinin ve otel masraflarının kendisi tarafından karşılandığı ve bunun toplamda 4 bin 250 dolar olduğunu kaydetmişti.

Sabah gazetesinde yer alan haberde Savcı Öz’ün bir inşaat şirketinin parasıyla, Dubai’de tatil yaptığı ileri sürülmüştü. Yanındaki 8 kişiyle birlikte Dubai’ye giden Savcı Zekeriya Öz’ün bir haftalık tatilinin bedeli olan 77 bin liranın da inşaat şirketi tarafından ödendiği iddia edilmişti. İş adamı Ali Ağaoğlu da herhangi bir rakam vermese de yaptığı yazılı açıklamayla Zekeriya Öz’ü kendilerinin karşıladığını iddia etmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dubai, dubai jumeriah, dubai jumeriah zabeel saray oteli, Dubai Tatil, jumeriah zabeel saray, jumeriah zabeel saray oteli, jumeriah zekeriya öz, kamil arlı, Savcı Zekeriya Öz, Zaman, Zekeriya Öz, zekeriya özün kaldığı otel,
SON YORUMLAR

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları