Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Julia Roberts ve eşi Meksika tatilinde!

25 Haziran, 2015 | 08:15

Pretty Woman filminin yıldızı Julia Roberts ve eşi Danny Moder, Mayaların ülkesi olarak bilinen Meksika’da tatilde. Ünlü oyuncu, yaz sezonunun bir hayli hareketli geçtiği Meksika sahillerinde objektiflere takıldı.

Kendine özgü bir ruh ve ahenge sahip Latin Amerika ülkelerinden olan Meksika, yaz tatillerinin son yıllarda en dikkat çeken bölgesi olmayı başarmış durumda. Mayaların gizemli piramitlerinden Karayip Denizi’nin masmavi sularına, muhteşem manzaraların eşlik ettiği bembeyaz plajlara…

Meksika her yıl olduğu gibi bu yıl da moda, müzik ve spor dünyasından bir çok ismi ağırlıyor. Bunlardan biri de The Pretty Woman filminin yıldızı Julia Roberts. 47 yaşındaki ünlü oyuncu ve eşi Danny Moder, Meksika tatilleri sırasında görüntülendi. 3 çocuk annesi Julia Roberts, Meksika’nın dillere destan olmuş sahillerinden Cabo San Lucas’da bol bol denize girip güneşlenirken objektiflere tatkıldı.

Mayaların ülkesi olarak anılan Meksika’da yılın yorgunluğunu atan Julia Roberts ve eşi, günlerini sörf yaparak ve Meksika’nın egzotik doğasının tadını çıkararak geçiriyor. Çift, palmiye ağaçşlarıyla kaplı sahillerin muhteşem görseler sunduğu Cabo San Lucas’da bolca fotoğraf çekmeyi de ihmal etmiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cabo San Lucas, Danny Moder, Julia Roberts, Julia Roberts bikini, Julia Roberts Cabo San Lucas, Julia Roberts filmleri, Julia Roberts kimdir, Julia Roberts latin amerika, Julia Roberts meksika, Julia Roberts resimleri, Meksika, Meksika Cabo San Lucas, Meksika sahilleri, Meksika Tatili, Meksika turu,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları