Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Jordi Alba, tapınaklar şehri Tokyo’da

26 Haziran, 2015 | 11:24

Barcelona’nın İspanyol yıldızı Jordi Alba, ailesi ve kız arkadaşıyla birlikte tapınaklar şehri olarak bilinen Tokyo’da tatil yapıyor.

Liglerin sona ermesiyle birlikte yaz tatiline çıkan yıldız futbolcular, sezonun yorgunluğunu atmak için farklı bölgeleri tercih ediyor. İspanyol devi Barcelona’da forma giyen Jordi Alba, kız arkdaşı ve ailesiyle birlikte Japonya tatiline çıktı.

26 yaşındaki yıldız futbolcu, tapınakları, ulusal parkları, sıcak kanlı insanları ve mutfağı ile Uzakdoğunun en çok tercih edilen tatil bölgesi olan Japonya’nın başketi Tokyo’ya gitti.

26 yaşındaki yıldız futbolcu, tapınakları, ulusal parkları, sıcak kanlı insanları ve mutfağı ile Uzakdoğunun en çok tercih edilen tatil bölgesi olan Japonya’nın başketi Tokyo’ya gitti.

Ailesi ve kız arkdaşının eşlik ettiği Jordi Alba, Tokyo’ya iner inmez renkli Japonya tatilinden fotoğraflar paylaşmaya başladı. Instagram hesabından kareler paylaşan Alba, fotoğrafların altına düştüğü notlarla Japonya’nın muhteşem bir yer olduğunu tatilinin inanılmaz derecede keyifli geçtiğini belirtiyor. Tokyo’da görülmesi gereken yerler başlıklı yazımız için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Barcelona İspanya, Barcelona la liga, Jordi Alba, Jordi Alba barça, Jordi Alba barcelona, Jordi Alba facebook, Jordi Alba instagram, Jordi Alba japonya, Jordi Alba kimdir, Jordi Alba tokyo, Jordi Alba tokyo japonya, Jordi Alba transfer, Jordi Alba twitter, Tokyo, Tokyo japonya, Tokyo turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları