Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Johnny Depp, Disneyland’da Kaptan Jack Sparrow Karakterini Canlandırdı

03 Mayıs, 2017 | 08:05
Johnny Depp Disneyland Jack Sparrow

Johnny Depp Disneyland Jack Sparrow

 

Johnny Depp Disneyland’da Gelenlere Sürpriz İçin Kaptan Jack Sparrow Karakterini Canlandırdı

Herkesin şaşırdığı ve hayranlarının sevinç çığlıkları attığı olay, Disneyland’ın çekimlerini yaptığı ve kendi bünyesinde bölümü olan “Karayip Korsanları” sahnesinde gerçekleşti. Disneyland turuna katılan Sarah ve Rebecca Saryan ikizleri, tekne turunda “Karayip Korsanları” canlandırma bölümüne yaklaşırlarken üstlerine gelen Kaptan Jack Sparrow’un Johnny Depp olduğunu görünce bir anlık şok sonrası, çığlıklar ile şaşkınlıklarını gizleyemediler. İlk bakışta tahmin edemeseler de daha sonradan Johnny Depp olduğunu anlayan ikizler, bu anı ölümsüzleştirmek için hemen telefonlarını çıkartıp kameraya aldılar. Ayrıca Disneyland resmi İnstagram hesabında bu anın görüntüsü de paylaşıldı.

Karayip Korsanları 5.nci seri ve final serisi olacak olan, “Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı” Mayıs 26’da Türkiye’de gösterime girecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Disneyland, Jack Sparrow, Johnny Depp, Karayip korsanları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları