Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Jet Havayolları’nda büyük grev devam ediyor

10 Eylül, 2009 | 11:14

Jet Havayolları’nda büyük grev devam ediyor Salı günü iş bırakan yüzlerce  Jet Havayolları pilotları, grevlerine Çarşamba günü de devam ettiler.

Salı günü haksız yere işten atılan iki pilot arkadaşlarına destek olmak için iş bırakan Hindistanlı pilotlar Çarşamba günü de grevlerine devam ettiler. Hindistan’da bulunan Jet Havayolları bu grevden dolayı birçok seferini iptal etti.

Şirket yöneticisi Naresh Goyal grev sözcüleriyle Perşembe günü masaya oturacaklarını açıkladı. Yaklaşık olarak 450 pilotun aynı gün hasta oldukları için işe gelmeyişlerine Goyal; “pilotlar hasta değil işi sabote etmeye çalışıyorlar” diyerek yorumladı.

Hindistan medyasında çıkan haberlere göre, 2 pilotun işten çıkarılma sebebi olarak yeni bir sendika örgütlenmesine öncülük ediyor olmaları gösterildi.

Grevdeki pilotların talepleri ise işten çıkartılan arkadaşlarının derhal görevlerine geri dönmelerinin sağlanması.

Jet Havayolları  grevden dolayı toplam 160 seferini iptal etmek zorunda kaldı.

Grevden etkilenen binlerce yolcunun masraflarının şirket tarafından karşılanması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jet havayolları, Jet Havayolları Büyük Grev, Jet Havayolları Grev, Jet Havayolları Grevi, Jet Havayolları Hindistan, Jet Havayolları Pilotları, Naresh Goyal, Naresh Goyal Jet Havayolları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları