Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Jet Airways Hisselerini Satıyor

15 Eylül, 2009 | 10:08

Jet Airways Hisselerini Satıyor Özel Hindistan Havayolu Jet Airways, pazar günü, 2-3 ay içinde hisselerin kuruluşlara satış yoluyla merkezi büyütme planlarını açıkladı.

Tiraci strateji ve yatırımcı ilişkileri başkan yardımcısı K. G. Vishwanath; “2-3 ay içinde bilançomuzu azaltmak, çalışma merkezimizi arttırmak ve bilançomuzu güçlendirmek için hisselerin iç ihracını planlıyoruz.’’ dedi.

Vishwanath şirketin henüz hisse satışı aracılığıyla yükselecek olan miktarı belirlemediğini söyledi. ‘’Konuya henüz danışmanlar atanmadı.’’ şeklinde konuştu.

Jet Airways Havayolu Şirketi beşinci gününe giren pilot grevinden dolayı yirmi bir uluslararası uçuşu içeren 240’tan fazla uçuşu cumartesi günü iptal etmişti.

Görevdeki pilotlar ve havayolu yönetimi arasındaki Mumbai’deki toplantı Kaptan Girish Kaushik isimli pilot birliğinden bir temsilcinin toplantının pozitif olduğunu ve bir karara varmadan önce diğer pilotlarla yönetimin teklifini konuşması gerektiğini söylemesiyle sona ermişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jet Airways, Jet Airways Havayolu Şirketi, Jet Airways Hisseleri, Özel Hindistan Havayolu, Özel Hindistan Havayolu Jet Airways, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları