Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Jet Airways Hisselerini Satıyor

15 Eylül, 2009 | 10:08

Jet Airways Hisselerini Satıyor Özel Hindistan Havayolu Jet Airways, pazar günü, 2-3 ay içinde hisselerin kuruluşlara satış yoluyla merkezi büyütme planlarını açıkladı.

Tiraci strateji ve yatırımcı ilişkileri başkan yardımcısı K. G. Vishwanath; “2-3 ay içinde bilançomuzu azaltmak, çalışma merkezimizi arttırmak ve bilançomuzu güçlendirmek için hisselerin iç ihracını planlıyoruz.’’ dedi.

Vishwanath şirketin henüz hisse satışı aracılığıyla yükselecek olan miktarı belirlemediğini söyledi. ‘’Konuya henüz danışmanlar atanmadı.’’ şeklinde konuştu.

Jet Airways Havayolu Şirketi beşinci gününe giren pilot grevinden dolayı yirmi bir uluslararası uçuşu içeren 240’tan fazla uçuşu cumartesi günü iptal etmişti.

Görevdeki pilotlar ve havayolu yönetimi arasındaki Mumbai’deki toplantı Kaptan Girish Kaushik isimli pilot birliğinden bir temsilcinin toplantının pozitif olduğunu ve bir karara varmadan önce diğer pilotlarla yönetimin teklifini konuşması gerektiğini söylemesiyle sona ermişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jet Airways, Jet Airways Havayolu Şirketi, Jet Airways Hisseleri, Özel Hindistan Havayolu, Özel Hindistan Havayolu Jet Airways, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları