Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Jessica Alba da Meksika’da tatil yapan ünlüler kervanına katıldı

08 Ocak, 2015 | 08:54

Son yılların en popüler tatil bölgelerinden biri olarak dikkat çeken Meksika, ünlü isimlerin de ilk tercihi. Son olarak güzel oyuncu Jessica Alba, ailesiyle birlikte Meksika sahillerinde görüntülendi.

Dünyaca ünlü plajlara ev sahipliği yapan Meksika, kuşkusuz son yılların en gözde tatil bölgelerinden. Kim Kardashian’dan Rihanna’ya pek çok ünlü isim, doğası, muhteşem plajları ve turkuaz mavisi denizi ile Meksika’da tatil yapanlardan.

Jessica Alba da Meksika ateşine kapıldı. Ünlü oyuncu, ailesiyle birlikte tüm yılın yorgunluğunu atmak için dinlendirici bir atmosfere sahip Meksika’nın yolunu tuttu. Alba, eşi Cash Warren, altı yaşındaki kızı Honor ve üç yaşındaki kızı Haven ile birlikte Meksika sahillerinde keyifli bir tatil geçiriyor.

jessica-alba-meksika

Tüm günlerini Meksika’nın muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan plajlarında geçiren Jessica Alba, uzun yıllar unutamayacağı bir tatil yaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jessica Alba, Jessica Alba bikini, Jessica Alba çocukları, Jessica Alba eşi, Jessica Alba filmleri, Jessica Alba haberleri, Jessica Alba Kimdir, Jessica Alba meksika, Jessica Alba meksika bikini, Jessica Alba Meksika tatili, Jessica Alba seksi, Jessica Alba tatil, Kim Kardashian, Kim Kardashian bikini, kim kardashian meksika, meksika tatil, Meksika turu, Rihanna, Rihanna Haberleri,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları