Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japonya’nın gözü İngiliz Turistlerde

11 Kasım, 2016 | 08:59

Japonya, Avrupa ülkelerinden turist çekmek için şimdiye kadarki en büyük tanıtım kampanyasını İngiltere’nin başkenti Londra’da başlattı.

Japonya, Avrupa ülkelerinden turist çekmek için şimdiye kadarki en büyük tanıtım kampanyasını İngiltere’nin başkenti Londra’da başlattı.

Avrupa’nın özellikle 15 ülkesini hedefleyen kampanya kapsamında Londra’daki Japonya Büyük Elçiliğinde bir etkinlik düzenlendi.

Euronews mikrofonlarına konuşan Japonya Ulusal Turizm Derneği Başkanı Ryoichi Matsuyama, “Tokyo Oyunları başladığında 40 milyon turist ve 80 milyon dolar gelir elde etmeyi planlıyoruz. Bu söylediğimiz zorlu performansa ulaşmak da sıkı bir çalışma gerektiriyor” dedi.

Japonya pek çok ziyaretçi için pahalı bir ülke olarak biliniyor. Ancak seyahat şirketleri bu ülkenin düşük bütçeli turistler için de cazip olduğunu anlatmak için çaba harcıyor. Japonya’nın turizm cazibesinde, ülkenin gelenek ve yenilikçilik kavramlarını birlikte temsil etmesinin etkili olduğu tespitini yapan yetkililer, tanıtım stratejilerini de bu değerlendirme üzerine inşa etmişler.

Seyahat şirketlerinin Avrupalıları Japonya’ya gelmeye ikna etmek için kullandıkları 3 önemli kavram, Yemek, Kültür ve İnsanlar.

Japonya ev sahipliği yapacağı uluslararası organizasyonlar, 2019 Rugby Dünya Kupası ve 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’nın tanıtım stratejilerinde ulusal kimlik ve kültür temalarını da kullanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya, Londra,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları