Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japonya’da işsizlik oranı azaldı

02 Ekim, 2009 | 12:35

Japonya'da işsizlik oranı azaldı Japon hükümeti, dünyanın ikinci büyük ekonomisinde Temmuz ayında yüzde 5,7 olan işsizlik oranının, Ağustos ayında yüzde 5,5’e düştüğünü belirtti.

Ancak, işsizlik oranı geçen yıl aynı döneme göre ise yüzde 32,7 artarak, 3,61 milyon ile altı yılın en yüksek seviyesine çıktı.

İmalat sektöründe istihdam edilen işçilerin sayısı yıllık bazda yüzde 10 düşerken, sosyal hizmet sektörü ve sağlık sektörü gibi alanlarda ise istihdam edilenlerin sayısı arttı.

Ağustos ayında ayrıca hane halkı harcamaları ise bir yıl önceye göre yüzde 2,6 yükseldi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Büyük Deprem Japonya, Japonya, Japonya Haberleri, Japonya İşsizlik, Japonya İşsizlik Oranı, Japonya Teknoloji, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Turizm Japonya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları