Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japonya’nın yeni adası 2 yaşında

29 Aralık, 2015 | 09:01

japonya ada Başkent Tokyo’nun güneydoğusunda ortaya çıkan Japonya’nın yeni adası 2 yaşında….

Japonya’nın başkenti Tokyo’nun bin kilometre güneydoğusunda, okyanusun dibindeki yanardağ iki yıldan bu yana lav ve kül püskürtmeye devam ediyor. Pasifik Okyanusu’nun ortasında 4 kilometre karelik yeni bir adanın oluşumuna neden olan yanardağ, Japonya’nın karasularının sınırlarını değiştirecek gibi.

Nishinoshima ismi verilen yeni adanın doğudan batıya 1.9 kilometre uzunluğa, kuzeyden güneye ise 2 kilometrelik bir genişliğe ulaştığı belirtildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya, japonya ada, Japonya pasifik ada, Japonya tokyo, Japonya yanardağ, japonya yeni ada, Tokyo, Tokyo ada, Tokyo japonya,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları