Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japonya’nın ponpon nineleri

20 Eylül, 2016 | 07:02

japonya Japonya’da yaşayan 84 yaşındaki Fumie Takino, kendisine alışılmadık bir hobi edindi.

Fumie Takino, fiziksel zorluğu dolayısıyla genellikle gençlerin, özellikle de üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bir eğlence alanına el attı ve kendi ponpon kız grubunu kurmaya karar verdi.

Sıradışı hikayesini AFP muhabirine anlatan Takino, ponpon kız olma tutkusunun 53 yaşında ABD’ye gidip üniversite okumaya karar verdiği zaman baş gösterdiğini söyledi. Sabah gazetesini haberine göre, Takino, kendisini ABD’de en çok etkileyen şeylerden birinin, rahatlıkta ters taklalar atabilen, insan kuleleri oluşturan ve gösterişli kıyafetler giyen ponpon kızlar olduğunu belirtti.

Fumie Takino Japonya’ya geldikten sonra ise kendi grubunu kurdu. 84 yaşındaki Takino’nun kurduğu ponpon kızlar grubuna katılmak isteyenlerin 55 yaşından büyük olması gerekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD japonya, Fumie Takino, Japonya, Japonya ponpon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları