Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japonya’da LED zeminli basket sahası maçı gölgede bıraktı

26 Eylül, 2016 | 08:37

japonya-led-zeminli-saha

Japonya’da bir basketbol maçında kullanılan LED zeminli basket sahası maçı gölgede bıraktı.

Standart basketbol sahalarının ahşap zeminlerinden sıkıldıysanız işleri biraz renklendirmenin zamanı geldi. Japonya’daki LED zeminli basketbol sahası tüm dikkatleri üstüne çekerek maçı gölgede bıraktı.

Nike‘ın 2014’te şov amaçlı kullanılan harekete ve dokunmaya duyarlı LED zeminli basketbol sahasından sonra benzer bir proje de Japonya’dan geldi. Log’un haberine göre, direkt maçta kullanılan LED ekranlı zemin, maça görkemli bir giriş sağlamanın yanı sıra oyuncular 2’lik ya da 3’lük attığında izleyicilere bunu bildirebiliyor.

Periyotlar arası etkileyici efekt ve animasyonlar da cabası. Yoyogi National Gymnasium’da bulunan bu LED basket sahası yenilerini doğurur mu bilinmez ancak etkili ve eğlenceli bir şov aracına dönüşmesi işten değil.

İşte bazı Twitter kullanıcılarının paylaştığı videolar;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya, japonya basketbol, LED zemin, LED zeminli basket sahası, Yoyogi National Gymnasium,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları