Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japonya’nın ilk ithal ninjası iş başında!

26 Nisan, 2016 | 12:32

japonya ninja

Japonya’da daha çok turist çekmek isteyen bir acenta, ilk kez yabancı bir ninjayı işe aldı.

Japonya’daki bir turizm acentesi, daha çok turist çekmek için işe aldığı ABD’li ninja Chris O’Neill iş başı yaptı. Japonların ilk yabancı ninjası olan Chris O’Neill, yerli meslektaşlarıyla birlikte görevine başladı.

Yerel bir Japon acente tarafından işe alınan 29 yaşındaki Chris O’Neill, ABD pasaportu taşıyan ilk Japon ninja olarak tarihe geçti. Japon turizmine büyük katkılarda bulunacağına inanılan O’Neill, Nagoya Kalesi’nde işe başladı.

Ters parende atıp ve shuriken olarak bilinen yıldız şeklindeki silahlarla hünerlerini sergileyen ABD’li gen adam, kaleyi ziyarete gelen turistlerle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmiyor.

Ninja konseyi kurmuşlardı

Hatırlanacağı üzere Japonya, daha öncede ülke turizmini geliştirmek için Ninja Konseyi kurmuştu. Bir çok Belediye başkanı ve valilerden olşan konsey, en sevdikleri ninja kostümlerini giyerek ülkenin tanıtımını yapmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD ninja, Chris O'Neill, Japonya, Japonya ABD, Japonya Gezisi, Japonya ninja,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları