Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japonlar Fethiye’de belgesel çekiyor

25 Haziran, 2009 | 16:28

Fethiye Ölüdeniz’i ve muhteşem doğasıyla turizmin gözbebeklerinden olan Fethiye’ye yabancıların ilgisi artmaya devam ediyor.

İlçeye gelen Japon MBS (Mainichi Broadcasting System) televizyonu hazırladığı Fethiye Belgeselinin çekimlerine başladı.

İki gündür Fethiye’nin kıyı ve koylarıyla ilçe merkezinde çekimler yapan belgesel ekibi, vatandaşların da ilgi odağı oldu.

Fethiye’nin doğal ve tarihi güzelliklerinin anlatılacağı belgeselin yönetmeni Keisuke Fujiwara ve Kameraman Naoko Matsuoka’ya bir Türk ile evli olan Asoko Sarmaşık tercümanlık yapıyor. Fethiye’de Amintas Kaya Mezarları, Ölüdeniz, Kayaköy, Çalış Plajı, balık pazarı ve kordonboyunda çekimler yapan Japon MBS Televizyonu, bu program ile Fethiye’nin tanıtımını da sağlayacak.

Çekimler hakkında bilgi veren belgesel yapımın yönetmeni Keisuke Fujiwara “Fethiye’nin anlatılacağı çekimler için buraya geldik. Tarihi ve doğal güzellikler hiçbir müdahaleye ve güzelleştirmeye gerek bırakmayacak kadar harika. Şimdiye kadar çok ülkede çekimler yaptım, Fethiye de bunlarsan biri ve burayı da diğerleri kadar beğeneceğimi düşünüyorum” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Asoko Sarmaşık, Fethiye, Fethiye Belgeseli, Fethiye otelleri, Fethiye turları, Fethiye'de tatil, Ölüdeniz, Ölüdeniz otelleri, Ölüdeniz turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları