Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japon turist, tecavüze uğradı

11 Mayıs, 2010 | 16:35

Polislerin bir parkta ağlarken bulduğu Japon turist, tecavüze uğradığını iddia etti.

Japon turistin teşhis ettiği tezgahtar Hüseyin Ç., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre, İstanbul Sultanahmet’teki bir parkta ağlarken polisin bulduğu 21 yaşındaki Japon turist Sayuka T., samimiyetine güvenerek evine gittiği tezgahtar Hüseyin Ç.’nin tecavüzüne uğradığını söyledi.

Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda 25 Nisan akşam saat 21.30 sıralarında yaya olarak görev yapan polis ekipleri, Japon Sayuka T.’yi ağlarken buldu. Tercüman aracılığıyla ifadesi alınan Sayuka T., tecavüz olayını şöyle anlattı:

“2-3 gün önce Sultanahmet’te biri yanıma gelip Japonca “Merhaba” dedi. Aynı gün yine karşılaştık. Adının Hüseyin olduğunu söyledi. Samimiyetine inanınca birlikte dolaşmaya başladık. Bir çay bahçesinde çay içtik, sonra daveti üzerine yakınlardaki bir eve girdik. Evde iki kişi daha vardı. Türkçe uyardığı bu kişiler evden ayrılınca yalnız kaldık. Benden hoşlandığını söyledi. Ben, sohbet amacıyla dolaşmayı kabul ettiğimi söyleyince sinirlendi, beni zorla banyoya götürerek tecavüz etti.”

İfadenin ardından polislerle birlikte olayın meydana geldiği eve giden Sayuka T., tezgâhtar Hüseyin Ç.’yi ağlayarak teşhis etti. Gözaltına alınan Hüseyin Ç. ise suçlamaları kabul etmedi.

Sayuka T. ile rızası ile birlikte olduklarını iddia eden Hüseyin Ç., ayrıca olaydan önce evde yemek yerken samimi bir şekilde çekilmiş fotoğraflarını da delil olarak sunabileceğini söyledi. Tutuklanma talebiyle mahkemeye sevkedilen Hüseyin Ç., tutuksuz olarak yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Eroin Japon turist, Hüseyin Ç, Hüseyin Ç Sultanahmet, Hüseyin Ç Tecavüz, Japon turist, Japon Turist Sayuka T., Japon turist tecavüz, Japon Turist Türkiye, Japon Turistler, Sayuka T Tecavüz, Sayuka T Tecavüz Olayı, Tecavüz Olayı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
mahmut
12 Mayıs, 2010

incicilerin işi bu !

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mayıs 12th, 2010 at 15:11 mahmut mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları