Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japon otel devinden Kapadokya’ya 130 odalı otel

11 Haziran, 2015 | 10:19

Dünyanın farklı bölgelerinde 76 oteli bulunan Okura, Avrupa’daki üçüncü otelini Kapadokya’da açmaya hazırlanıyor.

Amsterdam ve Düsseldorf’da birer oteli bulunan Okura Hotel&Resorts, Avrupa’daki üçüncü otelini Japon turistin çok sık ziyaret ettiği Kapadokya’da açıyor. Sabah’tan Kerim Ülker’in haberine göre, Japonya’nın en büyük turizm şirketlerinden biri olan Okura, Türkiye’ye ilk adımı ise Japon turistlerin en fazla ilgi gösterdiği Kapadokya’dan atma kararı aldı.

Japon zinciri, Hotel Okura Spa&Resort Cappadocia adlı otelini 2017’de açmayı planlıyor. Hotel Okura Yönetim Kurulu Başkanı Toshihiro Ogita, “Türkiye’ye bir ortaklık yaparak girme kararı aldık. Küresel büyümede Türkiye’yi kilit bir ülke olarak görüyoruz. Dünya turizm liginde 6’ncı olan ülkede ilk olarak Ungun Holding ile işbirliği yapacağız” dedi.

130 Odası olacak

Kapadokya’daki otel hakkında bilgi veren Ogita, “Ultra lüks standartlarda olacak ve 130 odasıyla çalışacak” diye konuştu. Ogita ayrıca İstanbul ve Ankara’da da otel açacaklarını dile getirdi. 1962’de kurulan Japon şirket, Okura’nın yanı sıra Nikko ve JAL City markalarıyla da turizmde faaliyet gösteriyor. Japonya’da 47 oteli bulunan firmanın, yurtdışında ise Çin’den Hollanda’ya farklı ülkelerde 25 oteli var. Kapadokya Otelleri ve Gezisi İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Japonya, Japonya Otelleri, Japonya turizm, Kapadokya, Kapadokya gezi, Kapadokya Gezisi, Kapadokya otel fiyatları, Kapadokya Otelleri, Kapadokya Turu, Okura, Okura Hotel, Okura Hotel Resorts, Okura Hotel&Resorts, Okura kapadokya, Okura otel,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları