Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Japon kanalından TÜRSAB ziyareti

02 Kasım, 2015 | 11:45

Japon kanalından TÜRSAB ziyareti Tokyo merkezli Japon kanalından Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne ziyaret.

Nippon TV adlı Japon Kanalı’ndan haber muhabiri Waka Matsui, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜSRAB) 30 Ekim tarihinde bir ziyaret gerçekleştirdi.

TÜRSAB başkanı ve yeni dönem başkan adayı Başaran Ulusoy ile TÜRSAB Genel Merkez Binası’nda bir araya geldi. Waka Matsui, TÜRSAB başkanı Başaran Ulusoy ile kanalda yayınlanmak üzere bir de röportaj gerçekleştirdi.

Söz konusu röportajda Türkiye & Japonya Turizm ilişkilerinin şuanki durumu ile ilişkilerin canlanmasına yönelik atılması gereken adımlar konuşuldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Başaran Ulusoy, Başaran Ulusoy Tursab, Nippon TV, Nippon TV japonya, Nippon TV TÜRSAB, Türkiye Seyahat Acentaları, Türsab, TURSAB Başkanı, TURSAB Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları