Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Jane Birkin’in konserine ünlü yağdı

23 Nisan, 2009 | 16:05

Jane Birkin’in konserine ünlü yağdı Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Jane Bikrin, Maslak TİM Show Center’da büyük bir konser verdi.

İstanbullu hayranlarıyla buluşan ünlü sanatçı 5 yıl öncede burada güzel bir konser vermişti. Konseri izlemeye gelenler arasında yakışıklı rockçı Teoman’da vardı. Konserde kendisine eşlik eden güzel bayanın sadece arkadaşı olduğunu söyleyen Teoman rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

Konsere genç bir erkekle katılan Pelin Batu ise gazatecilere Teoman kadar ılımlı yaklaşmadı. Sinirli tavırlar sergileyen oyuncu, yanındaki beyle ilgili olarak konuşmaktan kaçındı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Jane Bikrin, Jane Bikrin Konseri, Magazin Haberleri, Pelin Batu, Teoman, Teoman Konseri, TİM Show Center,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları