Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmirli çift balayı için Küba’da

20 Ağustos, 2014 | 15:19

Ceyhun yazıcı

Özel bir şirkette insan kaynakları danışmanı olarak görev yapan Ceyhun Yazıcı ile Yeditepe Üniversitesi Turizm Bölümü mezunu Ekin Donatan balayı için Küba’yı seçti.

Ceyhun Yazıcı ve Ekin Donatan çifti Kaya İzmir Thermal Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle yaşamlarını birleştirdi. Magazin İzmir’in haberine göre  İngiltere merkezli Michael Page firmasının İstanbul temsilciliğinde çalışırken tanışan genç çift, bir yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Geçtiğimiz Nisan ayında nişanlanan çiftin düğün törenine yaklaşık 250 davetli katıldı.

Organizasyonu Tor Ajans’ın üstlendiği düğünde Ceyhun Yazıcı’nın şahitliğini Faruk Şehri, Ekin Donatan’ın şahitliğini ise Moral Tekinalp üstlendi. Davetlilerin şıklıkta adeta birbirleriyle yarıştığı gecede gelinlik Vakko imzası taşırken damatlık ise Kiğılı’dan seçildi. Yeni evli çift balayı tatili için 10 gün boyunca Küba sahillerini gezmeyi tercih eti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ceyhun yazıcı, ceyhun yazıcı ekin donatan, ekin donatan, ekin donatan evlendi, faruk şehri, kaya izmir thermal otel, Küba, Küba Balayı, moral tekinalp,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları