Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmirli çift balayı için Küba’da

20 Ağustos, 2014 | 15:19

Ceyhun yazıcı

Özel bir şirkette insan kaynakları danışmanı olarak görev yapan Ceyhun Yazıcı ile Yeditepe Üniversitesi Turizm Bölümü mezunu Ekin Donatan balayı için Küba’yı seçti.

Ceyhun Yazıcı ve Ekin Donatan çifti Kaya İzmir Thermal Otel’de düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle yaşamlarını birleştirdi. Magazin İzmir’in haberine göre  İngiltere merkezli Michael Page firmasının İstanbul temsilciliğinde çalışırken tanışan genç çift, bir yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Geçtiğimiz Nisan ayında nişanlanan çiftin düğün törenine yaklaşık 250 davetli katıldı.

Organizasyonu Tor Ajans’ın üstlendiği düğünde Ceyhun Yazıcı’nın şahitliğini Faruk Şehri, Ekin Donatan’ın şahitliğini ise Moral Tekinalp üstlendi. Davetlilerin şıklıkta adeta birbirleriyle yarıştığı gecede gelinlik Vakko imzası taşırken damatlık ise Kiğılı’dan seçildi. Yeni evli çift balayı tatili için 10 gün boyunca Küba sahillerini gezmeyi tercih eti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ceyhun yazıcı, ceyhun yazıcı ekin donatan, ekin donatan, ekin donatan evlendi, faruk şehri, kaya izmir thermal otel, Küba, Küba Balayı, moral tekinalp,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları