Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmir’in ünlü çifti balayı için Phuket’te

08 Temmuz, 2009 | 13:45

Phuket İzmir’in ünlü mimarlarından Aybars Yıldırım ile Matematik öğretmeni Evil Uğursal, düzenlenen törenle evlendi.

Çeşme Ilıca Otel’de düzenlenen nikah ve düğüne, çiftin yakın arkadaşlarının yanı sıra, iki ailenin yakınları ve davetlilerden oluşan kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Bir buçuk yıl önce Çeşme’de katıldıkları bir işyemeğinde tanışan ve kısa sürede arkadaşlıkları aşka dönüşen Evil ile Aybars, birlikteliklerini yasallaştırma yolundaki ilk adımı Tuval Restoran’da alyanslarını takan çiftin nikah akdini Çeşme Belediye Başkanı Faik Tütüncüoğlu yerine getirirken çiftin tanıklıklarını ise Eğitimci Esra Anılmış ile İşadamı Murat Özemin üstlendi.

Çift, balayı tatili için Phuket Adaları’nı tercih etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akmerkez, Aybars Yıldırım, Evil Uğursal, Magazin, Phuket, Phuket Adaları, Phuket Adaları balayı, Phuket Adaları’nda balayı, Phuket adası, Phuket Adası balayı, Phuket Adası’nda balayı, Phuket Balayı, Phuket Balayı turları, Phuket turları, Phuket’te balayı,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları