Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmir’e sağlık turizmi müjdesi ‘Fuar İzmir’den duyurulacak!

07 Aralık, 2018 | 16:11

İzmir'e sağlık turizmi müjdesi Fuar İzmir’den duyurulacak!

Yarın çok önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olan İzmir’e sağlık turizmi müjdesi geldi. 12. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi, 8 Aralık Cumartesi günü sağlık turizminin dünya çapındaki temsilcilerini ağırlayacak. Kongrede İZSATU’nun Dianova’ya kabul edilişi Fuar İzmir’den duyurulacak.

Türkiye’nin ene önemli kentlerini arasında yer alan İzmir yarın önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak. 12. Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi, 8 Aralık Cumartesi günü sağlık turizminin dünya çapındaki temsilcilerini ağırlayacak.

İzmir’e sağlık turizmi müjdesi ‘Fuar İzmir’den duyurulacak!

“Uluslararası Sağlık Turizmi ve Bağımlılık Rehabilitasyonu Sempozyumu” adı altında gerçekleştirilen etkinlikte İzmir Sağlık Turizmi Derneği (İZSATU), sağlık turizminin dünya çapındaki en önemli kuruluşlarından biri olan Uluslararası Dianova Ağı’na üyeliğinin kabul edilişini ilk kez Fuar İzmir’den duyuracak.

İzmir ve Türkiye’de sağlık turizmini geliştirmenin yanı sıra rehabilitasyon amaçlı sağlık turistleri için yürüttüğü çalışmalar neticesinde İZSATU, özellikle bağımlılık konusunda dünya çapında 4 kıtada faaliyet gösteren Uluslararası Dianova Ağı (International Dianova Network) Uluslararası Yönetim Kurulu’na kabul edildi.

İZSATU, Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’dan 19 ülkede 26 seçilmiş Sivil Toplum Kuruluşu’nun faaliyet gösterdiği Dianova ile iş birliğini, fuar kapsamında düzenlenecek “Uluslararası Sağlık Turizmi ve Bağımlılık Rehabilitasyonu Sempozyumu”nda duyuracak.

Sağlık turizminin temsilcileri Fuar İzmir’de buluşacak

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri (İZFAŞ) ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ortaklığıyla 12. kez gerçekleşen Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı ve Kongresi kapsamında düzenlenecek “Uluslararası Sağlık Turizmi ve Bağımlılık Rehabilitasyonu Sempozyumu” sağlık turizminin tüm bileşenlerini bir araya getirmesi nedeniyle de oldukça önemli.

Sağlık turizmi içinde yer alan rehabilitasyon turizminin bir alt konusu olan bağımlılık rehabilitasyonunu Türkiye’de tanıtmak ve geliştirmek amacıyla dünyanın dört bir yanından gelecek temsilciler, İzmir’de Türkiye’deki ilk tesisinin açılmasını sağlamak amacıyla Fuar İzmir’de buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bağımlılık Rehabilitasyonu Sempozyumu, Dianova, Fuar İzmir, International Dianova Network, İZSATU, Sağlık Turizmi, Travel Turkey İzmir, Uluslararası Sağlık Turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları