Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmir’den Yunan Adalarına vize patlaması

24 Haziran, 2016 | 09:18

Sakız Adası

İzmir Başkonsolosu Argiro Papoulia, Yunanistan ve Yunan Adaları için haziran ayında verecekleri vize sayısının 7 bini aşmasını bekliyor.

Yunanistan’ın İzmir Başkonsolosu Argiro Papoulia, Sakız Adası tanıtım toplantısında basın mensuplarının karşısına geçti.

Başkonsolos İzmir’den Yunanistan ve Yunan Adaları için verdikleri vize sayısının Haziran ayı içerisinde 7 bini aşacağını belirtti.

Sakız Adası hakkında bilgiler de veren Argiro Papoulia, adanın tarihi geçmişine vurgu yaparak yakın zamanda açılan Sakız Ürünü Müzesi’nin de mutlaka görülmesi gerektiğini söyledi. Başkonsolos, yalnızca Sakız Ürünü Müzesi’nde görebileceğiniz Sakız adasına özgü peynir ve şarapların Antik dönemden gelen üretim geleneği ile üretildiğini belirtti.

Sakız Adası Turları, Sakız Adası Otelleri & Sakız Adası Festivalleri Hakkında Detaylar İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Argiro Papoulia, Sakız Adası, Sakız adası turları, Yunan Adaları, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları