Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmir ile Selanik arası direkt uçuşlar başladı

07 Ekim, 2015 | 13:19

selanik izmir Yunan Ellinair havayolu şirketinin Selanik ile İzmir arasındaki uçak seferleri başladı.

Şirket, haftanın iki günü gerçekleştirilecek direkt uçuşlar nedeniyle Adnan Menderes Havalimanı’nda tören düzenledi. Törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Selanik Belediye Başkanı Yannis Butaris, Ellinair Başkanı Giannis Mouzenidis ve çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşan Aziz Kocaoğlu, Selanik ve İzmir’in kalkınmasına katkıda bulunacak direkt uçuş seferlerinden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Selanik ile İzmir arasında deniz ulaşımının yolunun da açılacağını dile getiren Kocaoğlu, emeği geçenlere teşekkür etti.

Selanik Belediye Başkanı Yannis Butaris ise iki kent arasındaki direkt uçuşlardan dolayı çok duygulandığını, artık gemiyle ulaşım için çabalayacaklarını dile getirdi. Selanik ve İzmir’in iki kız kardeş olduğunu ifade eden Butaris, “Anneleri ise İstanbul. Bu iki kız kardeş buluşmalı ve görüşmeli” dedi (NationalTürk).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adnan Menderes Havalimanı, Aziz Kocaoğlu, Aziz Kocaoğlu izmir, Ellinair, Ellinair selanik, Selanik, Selanik Belediye, Selanik izmir, Selanik uçak seferleri, Yannis Butaris,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları