Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmir heyeti Paris ziyaretini sürdürüyor

22 Kasım, 2011 | 17:15

EXPO 2020 tanıtım çalışmaları kapsamında Paris ziyareti gerçekleştiren İzmir heyeti, temaslarını sürdürüyor.

Gezinin ikinci gününde Türkiye’nin Paris Büyükelçiliği ve EXPO 2020 Paris Ofisi ziyaret edildi.

Şehrin en işlek caddelerinden Champ Elysees Bulvarı’ndaki Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı ofisi, “EXPO 2020 Ofisi” olarak kullanılıyor. Ön cephesinde, bakanlığın Türkiye tanıtım filmi 24 saat gösteriliyor. EXPO 2020 ile ilgili fotoğraflar da camları süslüyor. Ofiste ziyaretçilere, İzmir Kalkınma Ajansı tarafından hazırlanan İzmir tanıtım filmi de gösteriliyor.

Büyükelçilik ve EXPO Ofisi ziyaretlerine AK Parti Milletvekili İlknur Denizli, CHP Milletvekili Oğuz Oyan, MHP Milletvekili A.Kenan Tanrıkulu, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Ziraat Odası Başkanı Sedat Köse ve işadamları katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Champ Elysees Bulvarı, EXPO 2020, EXPO 2020 çalışmaları, EXPO 2020 Ofisi, İzmir heyeti Paris, İzmir heyeti Paris ziyareti, Paris Champ Elysees Bulvarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları