Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmir EXPO heyeti sunum için Fransa’ya gitti

21 Kasım, 2012 | 20:36

İzmir EXPO heyeti, Uluslararası Sergiler Bürosu (BIE) 152. Genel Kurulu’nda yarın yapılacak adaylık sunumu için Paris’e hareket etti.

İzmir Valisi ve EXPO 2020 İzmir Yönlendirme Kurulu ve Yürütme Komitesi Başkanı M.Cahit Kıraç, giderken yaptığı açıklamada, “Kasım sunumunu, temamıza dayalı olarak güçlü ve kalıcı bir algının oluşturulması için hazırladık. Delegasyona vereceğimiz mesaj, insanlığın geleceği ve sağlıklı yaşamıyla ilgili. İzmir’in hedefinde, bulunduğu coğrafyanın sağlık ve bilim merkezi olmak vardır.” dedi.

Heyette Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, CHP Milletvekili ve İnsan Hakları ve Engelliler Komisyonu Üyesi Şafak Pavey, Vali Kıraç, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Tahsin Burcuoğlu, EXPO 2020 İzmir Yürütme Komitesi üyeleri Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ö.Faruk Koçak ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Suat Hayri Aka, BIE Türkiye Başdelegesi ve Büyükelçi N.Murat Ersavcı bulunuyor.

İzmir’in sunumu, Tayland‘ın Ayutthaya şehrinden sonra ikinci sırada yapılacak. Ardından BAE’nin Dubai, Brezilya‘nın Sao Paulo ve Rusya’nın Ekaterinburg şehirleri yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aziz Kocaoğlu, BIE Türkiye Başdelegesi, Fransa, Fransa Paris, İzmir EXPO heyeti, İzmir EXPO heyeti Fransa, İzmir Valisi, İzmir Valisi Cahit Kıraç, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Paris, Uluslararası Sergiler Bürosu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları