Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İzmir, EXPO 2020 adaylığı için tanıtım çalışması yapıyor

07 Kasım, 2012 | 20:46

İzmir’in EXPO 2020 adaylığı için Londra Travel Market Fuarı’nda tanıtım çalışması yapıldığı bildirildi.

EXPO 2020 İzmir Yürütme Komitesi’nden yapılan yazılı açıklamada, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olarak gösterilen World Travel Market Fuarı’na İzmir’in 81 metrekarelik stantla katılım gösterdiği belirtildi.

Türkiye standının yanında yer alan İzmir standında, kentin, EXPO 2020 adaylığının yanı sıra bir destinasyon olarak sunduğu turizm olanaklarının tanıtıldığı dile getirildi. Stantta, İzmir ve EXPO 2020 ile ilgili tanıtım ve promosyon malzemelerinin dağıtıldığı, ziyaretçilere kuru incir, lokum, çay ve Türk kahvesi ikram edildiği ifade edildi.

İzmir Valisi ve EXPO 2020 İzmir Yürütme Komitesi Başkanı Cahit Kıraç, fuarın İngiltere pazarının yanı sıra dünyadan farklı destinasyonları ve turizm sektörünün çeşitli aktörlerini biraraya getirdiğini, Türkiye ve İzmir stantlarına gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu bildirdi.

Kıraç, açıklamada, ”Londra’da EXPO adaylığımız kapsamında lobi faaliyetlerinde de bulunduk. Umuyoruz ki burada yaptığımız tanıtımlar ve çalışmalar İzmir’e gelen turist sayısının artmasına olumlu katkıda bulunacak, aynı zamanda EXPO 2020 adaylığımızı güçlendirecektir” ifadelerini kullandı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EXPO adaylığı, İzmir, İzmir EXPO, İzmir Expo adaylığı, İzmir haberleri, Londra, Londra EXPO, Londra Travel Market, Londra Travel Market Fuarı, Londra Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları