Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Izabel Goulart & Kevin Trapp Rio de Janeiro tatilinde!

25 Aralık, 2015 | 08:58

rio-brezilya-tatil Ünlü model Izabel Goulart ve futbolcu sevgilisi Kevin Trapp, Brezilya’nın tatil kenti Rio’da felekten bir gün geçirdiler.

Fransa’nın Paris-Saint Germain takımında forma giyen Alman kaleci Kevin Trapp, Brezilyalı model sevgilisi Izabel Goulart ile Rio de Janeiro’nun eşsiz güzellikte sahillerinin tadını çıkardı.

Beyaz inci kumlarla kaplı Copacabana & Ipanema gibi egzotik plajlara ev sahipliği yapan büyüleyici şehir Rio de Janeiro, ünlü isimlerin de sıklıkla tercih ettiği bir tatil bölgesi.

31 yaşındaki Brezilyalı model Izabel Goulart ile PSG’nin Alman kalecisi Kevin Trapp da O isimler arasında. Rio’nun plajlarında felekten bir gün geçiren aşıklar, bolca denize girip güneşin tadını çıkardı.

Rio de Janeiro kentini bu kadar çekici kılan ne?

Rio de Janeiro denildiğinde akla ilk gelen Rio Karnavalı olsa da şehir aslında tamamen turizm amaçlı kurulmuş gibi. Dev İsa Heykeli, büyüleyici atmosferiyle Maracana Stadyumu, Şeker (Sugar Loaf) ve Tijuca gibi tepelerden izlenebilen doyumsuz şehir manzaraları, beyaz kumla kaplı Copacabana & Ipanema gibi egzotik plajları, botanik bahçeleri, tarihi opera binaları ve daha fazlası. Tüm bunlar birleşince tatiliniz unutamayacağınız bir deneyime dönüşüyor ve Rio sizi bekliyor.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, brezilya rio, Brezilya tatil, Izabel Goulart, Izabel Goulart Rio, Kevin Trapp, Kevin Trapp Izabel Goulart, Kevin Trapp Rio, Rio De Janeiro, Rio de Janeiro holiday, Rio de Janeiro tatil, rio plajları, rio sahilleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları