Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İyon denizinin gözde Yunan adasını Katar Emiri kaptı

28 Temmuz, 2016 | 07:53

Zakynthos Adası

Yunanistan’da İyon denizinde bulunan adalar arasında en çok turisti ağırlayan Zakynthos Adası ‘nın meşhur sahili, Katarlıların eline geçti.

Yunan basınında yer alan haberlerde, 407 kilometrekarelik adanın 60 kilometrekarelik kısmının sahibi olan Zakynthos Adası ‘nın köklü bir ailesi, bu araziyi koltuğunu oğluna devreden Katar Emiri Hamid bin Halife el-Tani’ye ait şirkete sattı.

Katar Emirinin satın aldığı arazi içerisinde adanın sembolü haline gelmiş ve kıyısında bir gemi batığı bulunan Navagio Plajı’nı da bulunuyor.

Yunan basını arazinin 9 milyon Euro’ya satıldığını, ancak değerinin bunun en az iki katı olduğunu yazdı. Bu arada arazinin içinde bir de manastır var.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
iyon denizi, Zakynthos Adası, Zakynthos Adası katar, Zakynthos Adası Turları, Zakynthos Adası yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları