Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İTO Kadıköy binası Maltepe’ye taşındı / İşte yeni bina

06 Mart, 2017 | 15:42

İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) Anadolu Yakası’nda hizmet veren Kadıköy Hizmet Birimi, Maltepe’deki Anadolu Yakası Bölge Temsilciliği’ne taşındı. İTO Kadıköy binası Maltepe’ye taşındı / İşte yeni bina

İTO’nun Anadolu Yakası’nda hizmet veren Kadıköy Hizmet Birimi’nin, Maltepe’deki Anadolu Yakası Bölge Temsilciliği’ne taşınması nedeniyle düzenlenen törende konuşan İTO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar oda hizmetlerinin artık elektronik ortama da taşındığını ifade ederek “Üyelerimiz, pek çok belgeye internet ortamında hızlı ve daha düşük maliyetle ulaşabiliyorlar. 2016’da üyelerimiz internet üzerinden tam 385 bin işlem gerçekleştirdi. Yıllık aidat ve munzam aidat ödemelerini oda web portalımızdan kredi kartıyla yapma imkanı getirdik. 2016’da 90 bin üyemiz bu hizmeti kullandı. İstanbul gibi büyük, ülkelere bedel bir şehrin ticaret odasıysak, sabit durmak yetmez dedik, Mobil İTO projemizle hizmeti üyemizin ayağına taşımaya karar verdik. İTO otobüsümüz cumartesi dahil haftanın 6 günü İstanbul’un değişik noktalarında hizmet veriyor. Geçen yıl 15 bini aşkın üyemizin talebine Mobil İTO ile kendi bölgelerinde cevap verdik” dedi.

İbrahim Çağlar, İTO üyelerinden gelen yoğun talep sonrası Çatalca ve Pendik’te de hizmet birimlerini faaliyete başlattıklarını sözlerine ekledi.

İTO Anadolu Yakası Bölge temsilciliği, Maltepe Gold Plaza’nın giriş katında hizmet verecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İTO, İTO Anadolu Yakası, İTO Maltepe Binası nerede, İTO yeni binası, Maltepe Gold Plaza,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları