Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin umudu ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı

07 Mart, 2016 | 07:46

ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı

Turizm sektörünün zor zamanlardan geçtiği Türkiye, umutlarını Berlin’de düzenlenecek uluslararası turizm fuarına bağladı.

ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı, 9 Mart’ta kapılarını açıyor. Turizmde yaşanan darboğazı aşmak isteyen Türkiye, fuara 3 bin metrekarelik alanda 116 stand ve yaklaşık 127 firmayla katılarak yaralarını sarmak istiyor.

Bu yıl 50’ncisi düzenlenecek ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı, dünyanın en önemli turizm fuarlaro arasında gösteriliyor. Türkiye, fuara 1982 yılından beri kamu-özel sektör işbirliği ile düzenli olarak katılıyor. Maldivler‘in konuk ülke olarak katılacağı ITB’de Türkiye 2010 yılında fuarın konuk ülkesi olmuştu.

Fuara Turim bakanı Mahir Ünal da katılacak

Fuarın ilk gününde Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal Türkiye standını ziyaret edecek. Ünal, fuarın ikinci gününde düzenlenecek basın toplantısında Türkiye’nin Almanya pazarındaki genel durumu, küresel tanıtım stratejisi ve sektöre verilecek destekler hakkında açıklamalar yapılacak.

13 Mart’a kadar devam edecek fuara geçen yıl 186 ülkeden 10 bin firma katılmıştı. Fuarım toplam ziyaretçi sayısı 175 bin olarak açıklanmıştı.

Almanya Fuar Turları & Almanya Fuarları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berlin, Berlin Almanya, Berlin fuar, Berlin Turizm Fuarı, ITB Berlin, ITB Berlin Uluslararası Turizm Fuarı, Mahir Ünal, Turim bakanı, Turim bakanı Mahir Ünal, Uluslararası Turizm Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları