Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ITB Berlin Turizm Fuarı kapılarını açtı

06 Mart, 2015 | 10:00

Almanya’da bu yıl 49’uncu kez düzenlenen ITB Berlin 2015 Turizm Fuarı, kapılarını açtı. Fuar, 8 Mart’a kadar ziyarert edilebilecek.

Dünyanın en büyük ve önemli turizm fuarlarından olan ITB Berlin, bu yıl 49. kez 4-8 Mart tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

186 ülkeden 10 binden fazla turizm şirketinin katılımıyla gerçekleşen fuarın bu yılki partner ülkesi Moğolistan. Ülke adına fuara katılan 30 şirket, ziyaretçilere Moğolistan’ın turizm potansiyeli hakkında bilgiler veriyor.

100 binden fazla kişinin ziyaret etmesi beklenen ITB Berlin’de, bu yıl ilk kez National Geographic ortaklığı ile sürdürülebilir turizm ürünlerinin tanıtılması için Dünya Mirası Ödülleri verilecek.

Fuar’da, Türkiye adına 120 katılımcı bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 fuarları, Almanya, Almanya Berlin, Almanya berlin fuar, Almanya fuar, Almanya fuarı, Almanya Fuarları 2015, Almanya Turizm, Almanya turizm fuarları, Berlin Turizm Fuarı, Fuarlar, ITB, ITB Berlin Turizm Fuarı, Turizm, turizm fuarları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları