Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ITB Berlin Turizm Fuarı kapılarını açtı

06 Mart, 2015 | 10:00

Almanya’da bu yıl 49’uncu kez düzenlenen ITB Berlin 2015 Turizm Fuarı, kapılarını açtı. Fuar, 8 Mart’a kadar ziyarert edilebilecek.

Dünyanın en büyük ve önemli turizm fuarlarından olan ITB Berlin, bu yıl 49. kez 4-8 Mart tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

186 ülkeden 10 binden fazla turizm şirketinin katılımıyla gerçekleşen fuarın bu yılki partner ülkesi Moğolistan. Ülke adına fuara katılan 30 şirket, ziyaretçilere Moğolistan’ın turizm potansiyeli hakkında bilgiler veriyor.

100 binden fazla kişinin ziyaret etmesi beklenen ITB Berlin’de, bu yıl ilk kez National Geographic ortaklığı ile sürdürülebilir turizm ürünlerinin tanıtılması için Dünya Mirası Ödülleri verilecek.

Fuar’da, Türkiye adına 120 katılımcı bulunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 fuarları, Almanya, Almanya Berlin, Almanya berlin fuar, Almanya fuar, Almanya fuarı, Almanya Fuarları 2015, Almanya Turizm, Almanya turizm fuarları, Berlin Turizm Fuarı, Fuarlar, ITB, ITB Berlin Turizm Fuarı, Turizm, turizm fuarları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları