Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İşadamları ITB Berlin Turizm Fuarı’nı değerlendirdi

16 Mart, 2013 | 12:13

İşadamları ITB Berlin 2013 Turizm Fuarı'nı değerlendirdi İzmir’in Bergama ilçesi Ticaret Odası üyeleri ITB Berlin 2013 Turizm Fuarı hakkındaki görüşlerini düzenledikleri basın toplantısıyla kamuoyu ile paylaştı.

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman, ITB Berlin Turizm Fuarında bulunmuş olmanın ve ardından dünyanın en büyük limanlarından olan Hamburg Liman gezisinin çok fayda sağladığını, Bakırçay bölgesi adına çok verimli bilgiler edindiklerini ve gözlemlediklerini belirtti.

20-25 kilometre karelik bir alanda 1200 yıllık geçmişiyle var olan ve tam kapasite çalışan bir limanı görmüş olmanın büyük deneyim olduğunu söyleyen Kahraman, fuardaki ve limandaki ikili görüşmelerle çok verimli bilgilerle geri döndüklerini, girişimde bulunmak isteyen fayda sağlamayı amaçlayan kim olursa bilgilerini aktarmak için hazır bulunduklarını kaydetti.

Yurtdışında Türkiye ile işbirliği yapmak isteyen birçok firmanın var olduğunun da altını çizen Kahraman, bölgemiz için bunun çok büyük bir fırsat olduğunu açıkladı.

Fuara katılan üyelerin deneyimlerini de aktardığı toplantıda bölge adına da özeleştiri yapılma fırsatı doğmuş oldu.

Hamburg Liman yöneticilerinin Şakran Limanını yakından takip ettiklerini, önem verdiklerini belirttiklerini ileten Erol Işıldak, “Mersin Limanı’ndaki hataya siz düşmeyin, mesken limanı haline dönüştürmeyin, limanı daraltmayın” dediklerini bildirerek geziden çok fayda sağladıklarını işaret etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bergama ilçesi, Bergama Ticaret Odası, Erol Işıldak, Hamburg Liman, ITB Berlin, ITB Berlin Turizm Fuarı, Melih Kahraman, Turizm Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları