Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ITB Berlin Fuarında, Dış İşleri Bakanı Çavuşoğlu’dan Büyük Gaf

11 Mart, 2017 | 10:41

dis isleri bakani mevlut cavusoglu

ITB Berlin Turizm Fuarında, Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’ndan  Büyük Gaf;  ‘Bullshit’

Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, dün ITB Berlin Turizm Fuarına katıldı. Dış İşleri Bakanı Çavuşoğlu standları ziyaret etti ve daha sonradan Türkiye standında konuşma yaptı. Sayın Çavuşoğlu konuşmasında ise şunları dile getirdi,” Türkiye hakkında çıkan karalama haberlerinin, üzücü olduğunu ve Türkiye’yi kötüleme propagandası yapıldığını, Türkiye’nin 40 milyona yakın turist aldığını ve Türkiye gelen turistlerin güzel zaman geçirdiği bir ülkedir. Yapılan haberlerin gerçek dışı olduğu ve bunun durdurulması gerektiğini” belirtti.

Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ”Bullshit” Gafı

Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, konuşması sırasında yapılan propagandalara tepkisini, cümle arasında söylediği; “this is bullshit” olarak tepki gösterdi. Konuşma esnasında söylediği kelime ‘bullshit’ argo bir kelimedir ve türkçe  ‘saçmalık’  anlamına gelmektedir. Sayın Çavuşoğlu, kelimeyi telaffuz ettikten sonra herkesi şaşkına çevirdi. Sayın Çavuşoğlu, konuşması bittikten sonrada dinleyenler tarafından alkışlandığı gözlendi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bullshit, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ITB Berlin Turizm Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları