Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ITB Berlin Fuarında, Dış İşleri Bakanı Çavuşoğlu’dan Büyük Gaf

11 Mart, 2017 | 10:41

dis isleri bakani mevlut cavusoglu

ITB Berlin Turizm Fuarında, Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’ndan  Büyük Gaf;  ‘Bullshit’

Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, dün ITB Berlin Turizm Fuarına katıldı. Dış İşleri Bakanı Çavuşoğlu standları ziyaret etti ve daha sonradan Türkiye standında konuşma yaptı. Sayın Çavuşoğlu konuşmasında ise şunları dile getirdi,” Türkiye hakkında çıkan karalama haberlerinin, üzücü olduğunu ve Türkiye’yi kötüleme propagandası yapıldığını, Türkiye’nin 40 milyona yakın turist aldığını ve Türkiye gelen turistlerin güzel zaman geçirdiği bir ülkedir. Yapılan haberlerin gerçek dışı olduğu ve bunun durdurulması gerektiğini” belirtti.

Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ”Bullshit” Gafı

Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, konuşması sırasında yapılan propagandalara tepkisini, cümle arasında söylediği; “this is bullshit” olarak tepki gösterdi. Konuşma esnasında söylediği kelime ‘bullshit’ argo bir kelimedir ve türkçe  ‘saçmalık’  anlamına gelmektedir. Sayın Çavuşoğlu, kelimeyi telaffuz ettikten sonra herkesi şaşkına çevirdi. Sayın Çavuşoğlu, konuşması bittikten sonrada dinleyenler tarafından alkışlandığı gözlendi.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bullshit, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ITB Berlin Turizm Fuarı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları