Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ITB Berlin fuarında Side-Manavgat destinasyonu tanıtıldı

09 Mart, 2012 | 14:07

ITB Berlin fuarında Side-Manavgat destinasyonu tanıtıldı / Turizm Haberleri

Side-Manavgat Turizm İşletmecileri Derneği(Side-TUDER), Almanya ITB Berlin Fuarı’nda stant açtı.

Side-TUDER Başkanı Cengiz Haydar Barut, yaptığı yazılı açıklamada, Side destinasyonun tanıtımı için ITB Berlin Fuarı’nda 50 metrekare alanda stant açtıklarını belirtti.

Side’nin tanıtım stantını Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay’ın ziyaret ettiğini bilgisini veren Barut, bölgenin tarihi kültürel varlıklarının tanıtımına yönelik bilgilendirme yapıldığı ifade edildi.

Bölge destinasyonun 160 bin yatak kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük destinasyonuna sahip olduğunu belirten Barut, bölgede golf turizminin yaygınlaşması için yeni golf alanları yapılması gerektiğini kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cengiz Haydar Barut, ITB Berlin, ITB Berlin Fuarı, ITB Berlin Side, Side Manavgat tanıtımı, Side TUDER Başkanı Cengiz Haydar Barut, Side-Manavgat,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları