Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ITB Asia, Kore Turizm Örgütü ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

04 Ağustos, 2017 | 11:19

 

ITB Asya

ITB Asya, Singapur’un Kore Turizm Örgütü ile büyük bir ortaklık kurdu.

ITB Asia, Kore Turizm Örgütü ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Asya’nın önde gelen gezi fuarı organizatörlerinden Messe Berlin (Singapur) ile gerçekleştirilen mutabakat anlaşması imzalandı. Messe Berlin (Singapur) Direktörü Katrina Leung, “Bu yıl Messe Berlin (Singapur) ve Kore Turizm Organizasyonu ortak çalışacağımızdan dolayı memnuniyet duyuyoruz. ITB Asya’nın daha fazla ziyaretçi ve Kore’nin gelişmekte olan turizm endüstrisnin farkındalığını arttırmak için KTO’nun tercih edilmesinden dolayı gurur duyuyoruz.” dedi. Aynı zamanda Kore’nin birinci sınıf ulaşımı, modern kültürü ve geleneksel modası ile popüler olması ITB Asya için, Kore Turizm Örgütü ile ortaklık kurulmasının büyük bir avantaj olduğu da belirtildi.

 

Uluslararası Toplantı İstatistikleri Raporunun son sayısına göre, Kore şu anda küresel kongrelerin organizasyonların sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Bu seneki ITB Asya fuarı ise, Ekim ayında gerçekleştirilecek.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ITB ASYA, Kore Turizm Örgütü, Singapur,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları