Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

ITB Asia, Kore Turizm Örgütü ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

04 Ağustos, 2017 | 11:19

 

ITB Asya

ITB Asya, Singapur’un Kore Turizm Örgütü ile büyük bir ortaklık kurdu.

ITB Asia, Kore Turizm Örgütü ile Ortaklık Anlaşması İmzaladı

Asya’nın önde gelen gezi fuarı organizatörlerinden Messe Berlin (Singapur) ile gerçekleştirilen mutabakat anlaşması imzalandı. Messe Berlin (Singapur) Direktörü Katrina Leung, “Bu yıl Messe Berlin (Singapur) ve Kore Turizm Organizasyonu ortak çalışacağımızdan dolayı memnuniyet duyuyoruz. ITB Asya’nın daha fazla ziyaretçi ve Kore’nin gelişmekte olan turizm endüstrisnin farkındalığını arttırmak için KTO’nun tercih edilmesinden dolayı gurur duyuyoruz.” dedi. Aynı zamanda Kore’nin birinci sınıf ulaşımı, modern kültürü ve geleneksel modası ile popüler olması ITB Asya için, Kore Turizm Örgütü ile ortaklık kurulmasının büyük bir avantaj olduğu da belirtildi.

 

Uluslararası Toplantı İstatistikleri Raporunun son sayısına göre, Kore şu anda küresel kongrelerin organizasyonların sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Bu seneki ITB Asya fuarı ise, Ekim ayında gerçekleştirilecek.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ITB ASYA, Kore Turizm Örgütü, Singapur,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları