Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalyan Şef eşliğinde müzik ziyafeti

16 Aralık, 2013 | 18:54

italyan-sef-muzik Küçükçekmece Belediyesi Cennet Kültür ve Sanat Merkezi, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın ünlü İtalyan Orkestra Şefi Pietro Mıanıtı yönetiminde verdiği muhteşem konsere ev sahipliği yaptı.

Klasik müzikseverlerin adeta akın ettiği konsere, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İpek’te katıldı.

FEDOR ROUDİNE EŞLİK ETTİ

Ünlü İtalyan Şef Pietro Mıanıtı yönetiminde muhteşem bir konsere imza atan İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’na 5 yaşındayken keman çalmaya başlayan, 11 yaşında Paris National de Region Konservatuvarı’ndan “Premier Prix” birincilik ödülünü alarak mezun olan Fedor Roudine de solist olarak eşlik etti.

Gioachino Rossini’nin La Scala Di Seta Uvertürü ile başlayan konser, Niccolo Paganini’nin 1. Keman Konçertosu, Op. 6 ile devam etti. Konserin son bölümünde ise Ottorino Respighi’nin “Kuşlar ve Roma Çeşmeleri” eserleri icra edildi. Performanslarıyla büyüleyen İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası ve konukları, katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.

Konser sonunda Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İpek; İDSO, Şef Pietro Mıanıtı ve solist Fedor Roudine’e teşekkür ederek, günün anısına çiçek verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Devlet Senfoni Orkestrası, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası, İtalyan Orkestra Şefi, İtalyan Orkestra Şefi Pietro Mıanıtı, Küçükçekmece Belediyesi, Kültür ve Sanat Merkezi, Pietro Mıanıtı, Pietro Mıanıtı italya, şef Pietro Mıanıtı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları