Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalyan mutfağının vazgeçilmez lezzetleri Venedik Yılbaşı Turları ile sunuluyor

04 Aralık, 2013 | 16:56

İtalyan Mutfağı Venedik Yılbaşı Turları Venedik yılbaşı turları ile İtalyan mutfağının muhteşem lezzetlerini tatma fırsatı yakalayarak sadece dans ve eğlence değil aynı zamanda büyük bir lezzet şöleni de yaşayabilirsiniz.

Yılbaşı Venedik Turları ile İtalyan Mutfağının eşsiz örneklerinin tadılması ve kentin dört bir yanında yer alan lokantalarda, özellikle de Rialto Köprüsü etrafında dizilmiş olanlarda ayrı bir keyif vermektedir.

İtalya mutfağının her çeşidini yılbaşı  turları boyunca tatmak mümkün. İtalya’ nın vazgeçilmezi makarnalar, pizzalar ve tabi ki İtalyan Şarapları ile unutamayacağınız bir lezzet şöleni adeta.

Venedik’ in Büyük Kanalı’nda lezzet ile tarzı bir araya getiren muhteşem bir manzarada Yeni Yıl Eğlencesi için Venedik yılbaşı turları özel lezzetler ve muhteşem deniz ürünleri ile unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya yılbaşı turları, İtalyan mutfağı, Rialto Köprüsü, Venedik Büyük Kanalı, Venedik Yeni Yıl Eğlencesi, Venedik Yılbaşı, Venedik Yılbaşı Turları, Yılbaşı Venedik Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları