Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalyan modacı Giorgio Armani İspanyol Adaları tatilinde

31 Temmuz, 2015 | 14:34

Giorgio Armani İspanyol Adaları Dünyaca ünlü İtalyan modacı Giorgio Armani, İspanyol adaları Formentera ve İbiza tatilleri sırasında görüntülendi.

İspanya‘nın en önemli iki turizm merkezleriden olan Formentera ve İbiza adaları, yaz tatillerinin yine vazgeçilmez adresi oluyor. Her yıl milyonlarca turisti ağırlayan Balear Adaları’nın en hareketli olanı İbiza ile en küçük olanı Formentera dünyaca ünlü isimleri de ağırlamaya devam ediyor.

Giorgio Armani Formentera İbiza turlarında

Ünlü İtalyan modacı Giorgio Armani, tatil alışkanlıklarından vageçmedi ve her yıl olduğu gibi yine İspanyol Adaları na uğramadan edemedi.

80 yaşındaki Giorgio Armani, David Guetta gibi dünyaca ünlü DJ’lerin konserleri ile yaza damga vuran İspanyol adaları İbiza ve İbiza’ya nazaran daha sakin olan muhteşem doğası ve deniziyle ünlü Formentera’da objektiflere takıldı.

Beyaz şortu ve beyaz slip mayosu ile oldukça dikkat çeken Giorgio Armani, İbiza ve Formentera tatillerinden bir hayli memnun kalmış görüntüsü verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Formentera, Giorgio Armani, Giorgio Armani Formentera, Giorgio Armani ibiza, Giorgio Armani italya, İbiza, İbiza adası, İbiza İspanya, İspanyol Adaları, italyan modacı Giorgio Armani,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları