Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalyan bayrak taşıyıcısı Alitalia yeni üniformalarına kavuştu

14 Haziran, 2016 | 11:03

İtalyan bayrak taşıyıcısı Alitalia yeni üniformalarına kavuştu İtalya’nın ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu Alitalia, ünlü modacı Ettore Bilotta’nın tasarladığı yeni üniformalarına kavuştu.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli merkezli Etihad Havayolları’nın hissedarı olduğu İtalyan bayrak taşıyıcısı Alitalia, tamamen yerli üretim olan yeni üniformaları tanıttı. Dünyaca ünlü İtalyan modacı Ettore Bilotta tarafından tasarlanan Alitalia üniformaları, muhafazakar ancak çekici olarak lanse ediliyor. Billotta, yeni kıyafetleri tasarlarken İtalyan modasının altın çağını yaşadığı 1950 ve 60’lı yılları ön plana çıkarmış.

İtalyan bayrak taşıyıcısı Alitalia yeni üniformalarına kavuştu

Alitalia kıyafetlerinin tamamen yerli üretim olması da dikkat çeken diğer bir ayrıntı. Kıyafetlerde kullanılan kumaşlar Toskana, ipekler ise Como’dan geldi. Kıyafetlerdeki deri eldiven aksesuarlar Napoli, ayakkabılar ise Marche bölgesinden. Erkekler için tasarlanan üniformaları ise Puglia’da dikildi.

Alitalia Hava Yolları, İtalya’nın Roma şehrinde Nazionale Spazio Eventi’nde düzenlenen bir defilede yeni üniforma koleksiyonunu tanıttı.

Şu ana kadar 3500 kabin ekibi ve yer personeline ulaştırılan yeni kıyafetler, Temmuz ayından itibaren giyilmeye başlanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alitalia, Alitalia italya, Alitalia kıyafet, Alitalia üniformaları, Ettore Bilotta, Ettore Bilotta Alitalia, Ettore Bilotta italya, Milano, Napoli,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları