Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalyan bayrak taşıyıcısı Alitalia yeni üniformalarına kavuştu

14 Haziran, 2016 | 11:03

İtalyan bayrak taşıyıcısı Alitalia yeni üniformalarına kavuştu İtalya’nın ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu Alitalia, ünlü modacı Ettore Bilotta’nın tasarladığı yeni üniformalarına kavuştu.

Birleşik Arap Emirlikleri merkezli merkezli Etihad Havayolları’nın hissedarı olduğu İtalyan bayrak taşıyıcısı Alitalia, tamamen yerli üretim olan yeni üniformaları tanıttı. Dünyaca ünlü İtalyan modacı Ettore Bilotta tarafından tasarlanan Alitalia üniformaları, muhafazakar ancak çekici olarak lanse ediliyor. Billotta, yeni kıyafetleri tasarlarken İtalyan modasının altın çağını yaşadığı 1950 ve 60’lı yılları ön plana çıkarmış.

İtalyan bayrak taşıyıcısı Alitalia yeni üniformalarına kavuştu

Alitalia kıyafetlerinin tamamen yerli üretim olması da dikkat çeken diğer bir ayrıntı. Kıyafetlerde kullanılan kumaşlar Toskana, ipekler ise Como’dan geldi. Kıyafetlerdeki deri eldiven aksesuarlar Napoli, ayakkabılar ise Marche bölgesinden. Erkekler için tasarlanan üniformaları ise Puglia’da dikildi.

Alitalia Hava Yolları, İtalya’nın Roma şehrinde Nazionale Spazio Eventi’nde düzenlenen bir defilede yeni üniforma koleksiyonunu tanıttı.

Şu ana kadar 3500 kabin ekibi ve yer personeline ulaştırılan yeni kıyafetler, Temmuz ayından itibaren giyilmeye başlanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alitalia, Alitalia italya, Alitalia kıyafet, Alitalia üniformaları, Ettore Bilotta, Ettore Bilotta Alitalia, Ettore Bilotta italya, Milano, Napoli,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları