Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalyan Barilla, Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde

26 Kasım, 2014 | 10:07

İtalyan gıda şirketi Barilla, 27-28 Kasım 2014 tarihlerinde Antalya Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde turizm sektörünün profesyonelleri ile buluşacak.

Turizm sektörünün yatırımcı ve yöneticileri başta olmak üzere seyahat endüstrisine kadar yüzlerce profesyonelin sektörü geleceğini masaya yatıracağı Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nde Barilla yeni projelerini tanıtıp, İtalyan şefleriyle şov yapacak

Başta istihdam ve yatırım olmak üzere cari açığın kapatılması, döviz dengesinin kurulması, bölgelerarası denge, sosyal değişim gibi ekonominin can damarı olan konuların masaya yatırılacağı kongreye Barilla, İtalyan mutfağının lezzetleriyle katılacak.

Turizm yatırımcıları ve yöneticilerine geleceği görme vizyon oluşturma noktasında önemli bir rol oynayan kongrenin sponsorları arasında yer alan dünyanın lider makarna üreticisi Barilla, fuaye alanında açacağı Barilla Info Desk ile kongre katılımcılarına turizm sektöründe hayata geçirmiş olduğu yeni projelerini tanıtacak. Bu yıl 1.000 kişinin katılması beklenen etkinliğin ilk gününde açık büfe alanında Barilla Makarna Corner kuracak.

Ünlü İtalyan şef Fabio Foltran önderliğinde İtalya’nın uzman şeflerinin yer alacağı etkinlikte, İtalyan mutfağının en lezzetli makarna çeşitleri şovlar eşliğinde kongrenin konuklarına ikram edilecek. Servis edilecek tüm makarnalar İtalya’nın alanında uzman şefleri ile birlikte profesyonel mutfaklar için özel olarak geliştirilen ‘’Selezione Oro Chef’ ürünleri ile hazırlanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya Uluslararası Resort Turizm Kongresi, Barilla Info Desk, Barilla italya, Fabio Foltran, İtalya, İtalya mutfağı, İtalyan, İtalyan Barilla, İtalyan mutfağı, İtalyan şef, Resort Turizm Kongresi, turizm kongresi, Turizm Kongresi antalya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları