Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya’dan, Kabin Yasağı Kararı Hakkında Açıklama

31 Mart, 2017 | 06:51
Ciampino Airport Italy

Ciampino Airport Italy

İtalya Havacılık Otoriterleri, ABD ve İngiltere’nin Kabin Yasağı  Kararları Gibi Bir Karar Almayacakları Hakkında Açıklamada Bulunuldu

Yakın zamanda ABD ve İngiltere havacılık alanında aldığı uçak kabinlerinde  bazı ülkeler için getirdiği elektronik cihaz kısıtlamasını, ülkeye yapılan uçuşlar da uygulaması kararı almıştı. Bu karar, başka ülkeler tarafından alınabilir mi? diye düşünülürken, dün İtalyan haber ajansı ANSA’nın yaptığı habere göre, İtalyan Sivil Havacılık Kurumu (ENAC), İtalyan Havayolu Ulaşımı ve Havaalanları Güvenliği Bakanlıklararası Komitesi (CISA) yaptığı toplantı sonucunda, ABD ve İngiltere’nin, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu bazı ülkelerden yapılacak uçuşlarda kabin içine yönelik aldığı yeni güvenlik önlemlerini alarak, söz konusu uygulamanın İtalya’da gerek olmadığına karar verildiği ve bu tarz bir uygulamanın İtalya’ya uçan uçuşlarda uygulanmayacağı bildirilmiştir.


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya Sivil Havacılık Kurumu, Kabin Yasağı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları