Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya’da Tatil Planlayanlara Müjde; Sınırsız İnternet

24 Temmuz, 2017 | 10:15

 

roma-collesium

 

İtalya hükümeti çok kısa sürede başlatmayı planladığı hizmet ile tüm İtalya’da sınırsız internet hizmeti sunacak

İtalya’da Tatil Planlayanlara Müjde; Sınırsız İnternet

İtalyan Hükümeti, Wifi Italia isimli bir uygulama ile tek bir işlem sonucu giriş yapıldıktan sonra sınırsız internet hizmetinden herkesin faydalanmasını sağlayacak. Mobil telefon sağlayıcıların yurt dışı kampanyalarına ihtiyaç kalmayacak gibi gözüküyor. En azından İtalya’ya seyahat edildiğinde Pisa Kulesi resimleri sosyal medyada anında paylaşılabiliyor olacak.

İstasyonlar, otel ve halka açık yerlerde kalabalık ile paralel olarak sunulacak hizmetten sıkıntı yaşanmaması adına internet vericilerin sayısı da fazla tutulacak.

Uygulama Kullanımı Çok Basit

Üstelik kişisel verilerin gizliliği bakımından kullanıcılar uygulamaya giriş yaparken de sıkıntı yaşamayacak. Sadece belirli “basic” sorulara yanıt vererek kullanmaya başlayabilecekler.

Şu an için Roma, Milano ve Toskana bölgelerinde kullanıma başlanan uygulama İngilizce ve İtalyanca dillerinde hizmet vermekte.

İtalyan Kültür Bakanlığı ücretsiz ve sınırsız internetin turizme olumlu katkıda sağlayacağından bahisle özellikle ziyaretçilerin müze gibi yerlerin giriş biletlerine kolayca ulaşabilmesi gibi avantajların hedeflendiğini belirtmekte.

İtalya tatili düşünen turistleri şimdiden sevindirdiği kesin.

Kaynak; 1

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, İtalya'da tatil, Sınırsız İnternet,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları