Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya ve Costa Del Sol Arasındaki Uçuşlar %28 Arttı

13 Temmuz, 2017 | 09:12

 

Aeropuerto Malaga

İtalya ve Malaga Havaalanı arasında havayolları firmalarının bu yıl ki uçuşlarında 374.000 yolcu ile % 28 arttı.

İtalya ve Costa Del Sol Arasındaki Uçuşlar %28 Arttı

Bu yılın Mayıs ayına kadar Malaga (Costa Del Sol) otellerinde kalan turist sayısı geçen yıla istinaden %24.15 arttığı gözlenmiştir. Costa Del Sol Turizmi Başkanı Arturo Bernal tarafından yapılan açıklamada, Malaga havalimanına 2016 yılına istinaden, bu yıl İtalya havalimanlarından gelen yolcu sayısında %28 ‘lik bir artış olduğu belirtildi.

 

Costa Del Sol

Costa Del Sol Turizm verilerine göre, mayıs ayında 125.000 İtalyan turistin Malaga havalimanına geldiğini ve otel ile dairelerde 56.000 ziyaretçi ağırladığı açıklandı. Costa Del Sol Havalimanına, İtalya’dan en çok uçuş Milan ve Leanardo da Vinci- Fiumicino Havalanlarından gerçekleşti. İlk 5 aylık periyotta iki havalimanından da gerçekleşen uçuşlarda da geçen seneye nazaran artış yaşandığı belirtildi. İtalya ile Costa Del Sol Havalimanına en çok uçan hava yolu firmaları ise Ryanair, Alitalia, Easyjet ve Vueling oldu.

Malaga’ya gelen İtalyan  turistlerin çoğu çift olarak geldiği ve balayı çiftlerinin yoğun ilgisi olduğu belirtildi. İspanyol plajlarının yanı sıra İtalyan turistlerin, en çok ilginin kültür turlarına olduğu açıklandı.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Costa Del Sol, İtalya, Malaga,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları