Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya turizmde partner ülke

06 Ağustos, 2014 | 10:22

italya-turizmde-partner-ülke

İtalya’nın partner ülke olduğu Travel Turkey İzmir – Turizm Fuar & Konferansı, bu yıl da sektörün profesyonellerini İzmir’de buluşuyor.

Hürriyet Gazetesi’nin Haberine Göre;

4-7 Aralık 2014 tarihleri arasında düzenlenecek fuar, 8’inci kez organize ediliyor.İtalya Ulusal Turizm Ajansı ENIT Genel Müdürü Andrea Babbi, “İnanıyorum ki fuarda yer alan İtalyan katılımcılar için bu etkinlik yerel turizm acentaları ile yararlı işbirlikleri oluşturmak için bir fırsat olacak.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
enit, Etkinlik, İtalya, italya fuarlar, İtalya Tatili, italya ulusal turizm ajansı, İZFAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Sektörel Turizm, Seyahat Acentaları, Turizm, turizm italya, Türkiye, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları