Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Torino film festivali başladı

26 Kasım, 2010 | 18:15

İtalya’da büyük bir merakla beklenen Torino film festivali bugün başladı.

Her yıl geleneksel olarak yapılan Torino film festivaline, bu yıl da medya, sanat, iş dünyasından birçok davetli katılıyor.

4 Aralık’a kadar sürecek olan Torino film festivali, ünlü yönetmen Jacques Doillon’ın kızı Lola Doillon’a ait ‘ Contre Toi’ filminin gösterimi ile açılacak. Torino film festivali’nin kapanışında ise Clint Eastwood’ın yönettiği Hereafter filminin gösterimi yer alacak.

Birçok kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapan İtalya’nın Torino şehri, sadece sanatsal faaliyetlerle değil turizm etkinlikleri ile de adından sıkça söz ettiriyor. Torino son yıllarda özellikle gurme ve şarap turlarına katılan birçok turiste ev sahipliği yapıyor.

Torino; otelleri, gezilecek yerleri, kaliteli şarapları, yerel yemekleri ve restorantları ile turizm gelirinden de payını almakta. Heryıl binlerce turistin tercih ettiği Torino’nun ileriki yıllarda adını daha da duyuracağı düşünülüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Clint Eastwood, İtalya Torino Film Festivali, Torino Film Festivali, Torino Gurme, Torino Gurme Turu, Torino Lola Doillon, Torino Şarap,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları