Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya tatili devam ediyor

05 Eylül, 2014 | 13:17

Rihanna, İtalya tatiline tüm hızıyla devam ediyor. Barbadoslu güzel, Sicilya’dan sonra Ponza’ya geçerek tekne turu yaptı.

Ünlü şarkıcı tüm yılın yorgunluğunu Sicilya’nın eşsiz mutfağı, şarabı, buram buram tarih kokan sokaklarını, tanrılara adanan Roma tapınaklarını gezerek attı. Deniz ürünleri, makarnası ve pizzası ile ünlü İtalyanların turizm cenneti adasında, parmak ısırtacak cinsten lezzetler tadan RiRi, tatil sonrası kilo alarak eve dönmekten korkuyor.

SİCİLYA EĞLENCELERİNE ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Rihana’nın Sicilya çevresinde bulunan ve en az Sicilya kadar ilgi çekici olan Eolie, Lipari, Ustica, Egadi, Pantelleria ve Pelagie adalarını da ziyaret etmesi bekleniyor

Barbadoslu güzel, İtalya turu boyunca Akdeniz’in en büyük adası olma özeliğinin yanında Avrupa’nın en büyük yanardağı Etna’ya da ev sahipliği yapan Sicilya’nın başkenti Palermo’ya da uğrayarak  kültür turu yapacak. Zira şehir bir çok tarihi yapıya ev sahipliği yapıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İtalya, italya sicilya, Rihanna, Rihanna bikini, Rihanna instagram, Rihanna italya, Rihanna Resimleri, Rihanna Seksi, Rihanna sicilya, Rihanna Tatil, Rihanna Tatil Fotoğrafları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları