Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İtalya Süper Kupası Türkiye’de Oynanabilir

30 Mart, 2017 | 13:48

İtalya Süper Kupası Türkiye’de Oynanabilir

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, İtalya Süper Kupası’nın Antalya’da oynanması için görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, S Sport kanalında açıklamalarda bulundu. Birkaç hafta önce İtalya’yı ziyaret ettiklerini söyleyen Öztürk, “Başkanlık düzeyinde Inter, Milan ve Juventus kulüpleriyle görüştük. Birkaç federasyon yetkilisiyle de görüşmemiz oldu. Antalya’yı fazla bilmiyorlardı. Anlattıktan sonra bu plan üzerinde konuştuk. Bu da bizi heyecanlandırdı” ifadelerini kullandı.

İtalya Süper Kupası’nın Antalya’da oynanması için ön görüşmeler devam ediyor diyen Başkan Öztürk, “Şu anda bizimle yarışan bir rakip yok ama daha önce yapılan yerlerde büyük bütçeler oluşturulmuş. İtalya Süper Kupası’nın Türkiye’de oynanması; hem Antalya, hem Türkiye açısından çok iyi olur” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, İtalya, süper kupa,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları